guncelapk.com / Oyunlar / Yarış / Ultimate Car Driving Simulator v6.3 Para Hileli MOD APK indir Güncel 2021**

Ultimate Car Driving Simulator v6.3 Para Hileli MOD APK indir Güncel 2021**

download-UltimateCarDrivingSimulator.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 6.3
  • Gereksinimler Android 5.0
  • Jenerasyon Yarış
  • Görüntülemeler 32
  • Google Play
  • Oylar: 6
  • Yorumlar 0
Popülarite 4.84% 4.84%

Ekran Görüntüleri

Ultimate Car Driving Simulator v6.3 Para Hileli MOD APK indir Güncel 2021**

Popüler Yarış oyunlarından biri olan Ultimate Car Driving Simulator v6.3 Para Hileli MOD APK indir Güncel 2021** ın v6.3 versiyonunu v6.3 Para Hileli MOD APK indir Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

ultimate car driving simulator mod apk

2020’nin en iyi araba sürüş simülatörü oyunu, en gerçekçi sürüş fiziği, sınırsız kişiselleştirme, devasa açık dünya, bağımlılık yapıcı oyun ve sonsuz eğlence ile geliyor!

GERÇEK SÜRÜŞ FİZİKLERİ

Ultimate Car Driving Simulator, gelişmiş araba sürüş fiziği motoruyla mobil cihazlarda en iyi araba sürüş simülatörünü oluşturmak için gerçekçilik ve eğlenceli sürüş fiziğini birleştirir. En iyi araba sürüş simülatörü, en iyi sürüş fiziği ile birlikte gelir! Yarış arabalarından arazi SUV’lerine kadar her türlü aracın kendi fiziği var!

SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME

Kendi arabanı yarat ve tarzını herkese göster! Sayısız vinilden araba parçalarına kadar, bu oyunla kendi hayalinizdeki arabayı yaratabilirsiniz. Tek sınırınız hayal gücü! Aşırı özelleştirme sizi bekliyor!

AÇIK DÜNYA HARİTASI

Devasa açık dünya haritası, aşırı araba sürüş becerilerinizi test etmek ve en iyi oyun deneyimini sağlamak için yaratıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Şehirlerden çöllere kadar, Ultimate Car Driving Simulator, son derece ayrıntılı bir ortama sahip en büyük açık dünya haritasıyla birlikte gelir. SUV’unuzla sonsuz offroad alanında sürün ve mobil cihazlarda en gerçekçi offroad sürüş deneyimini yaşayın.

ultimate car driving simulator indir

EN İYİ SES ETKİLERİ

Oyuncuya en güçlü hissi vermek için tüm sesler gerçek arabalardan kaydedilir. En güçlü yarış arabası sesinden yanan offroad motorlarına kadar her arabanın gerçek yarış arabalarından kaydedilmiş kendi özel sesi vardır!

EN İYİ GRAFİKLER

Ultimate Simulator, gelişmiş grafik motorunun yardımıyla artık mobil cihazlarda şimdiye kadarki en gerçekçi grafikleri ve en derin 3D’yi sunuyor. Ekstrem arabalarınızı gerçeklikten ayırt etmekte zorlanacaksınız!

hileli ultimate car driving simulator

SAYISIZ ARABA

Yarış arabaları, arazi araçları, SUV’ler, tuner arabalar, güçlü arabalar, 4WD kamyonlar… Favori aracınızı seçin ve dev bir açık dünya haritasında ne yapmak istiyorsanız onu yapın!

2020’nin en iyi sürüş oyununu şimdi indirin!

ultimate car driving simulator apk oyun indir club,
ultimate car driving simulator android club

download-UltimateCarDrivingSimulator.png
İndir Ultimate Car Driving Simulator v6.3 Para Hileli MOD APK indir Güncel 2021**

Comments are closed.