guncelapk.com / Oyunlar / Yarış / Trial Xtreme 4 Bike Racing Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

Trial Xtreme 4 Bike Racing Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

download-Trial Xtreme 4 Bike Racing.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 2.9.9
  • Gereksinimler Android 5.0
  • Jenerasyon Yarış
  • Görüntülemeler 25
  • Google Play
  • Oylar: 8
  • Yorumlar 0
Popülarite 3.79% 3.79%

Ekran Görüntüleri

Trial Xtreme 4 Bike Racing Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

Popüler Yarış oyunlarından biri olan Trial Xtreme 4 Bike Racing Para Hileli MOD + APK Güncel 2021** ın v2.9.9 versiyonunu Para Hileli MOD + APK Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

trial xtreme 4 bike racing mod apk

Trial Xtreme serisi gururla sunar – gelmiş geçmiş en iyi trial bike sürüş oyunu!


Saf sürüş keyfini yaşayacağınız 160’TEN FAZLA ZORLU VE OLAĞANÜSTÜ SEVİYEDE motosikletinizle savaşım ederken damarlarınıza pompalanan adrenalini hissedin.
Yarışlarda, turnuvalarda ve başa baş düellolarda para kazanın. Arkadaşlarınız içinde en iyi ekstrem sürücü olarak kendinizi kanıtlayın ve dünya sıralaması sıralamasında en tepeye çıkın!

Bu bayağı beceriye dayalı bir sürüş oyunu değil – yepyeni Xtreme fizik motorumuz ve süper duyarlı kontrollerimiz deli engelleri aşmanıza yardım edecek ve size gözlerinize inanamayacağınız bir yarış tadı yaşatacak 🙂

EKSTREM TURNUVALAR ARENASI – Kendi ülkenizdeki ve tüm dünyadaki öteki sürücülere karşı yarışın ve para ya da öteki muhteşem ödülleri kazanın.

EKSTREM DÜELLOLAR – Oldukca para kazanmak ister misiniz? Düello arenasında öteki sürücülere karşı bahse girebilir ve paranızı ikiye katlayabilirsiniz.

EKSTREM PİSTLER – Bugüne dek hiçbir yerde görmediğiniz en deli 3D grafikler akıl almaz bir sürüş deneyimi oluşturmak için kusursuz bir halde tasarlanmış seviyelerle bir araya geliyor.

SPONSORLUK ANLAŞMALARI – Sponsorlardan para almak için ağır toplara karşı yarışarak en iyi sürücü olduğunuzu kanıtlayın.

EKTREME Yükseltmeler – Motosiklet becerilerinizi yükseltin; mevcut en hardcore parçalarla ‘yol’ performansınızı ve motosikletinizin görünümünü iyileştirin.

HAVALI! – Onlarca mükemmel giysiyle sürücünüzü karizmatik hale getirin ve tarzını yeteneklerinize uygun şekle getirin.

trial xtreme 4 bike racing apk,
trial xtreme 4 bike racing mod apk

download-Trial Xtreme 4 Bike Racing.png
İndir Trial Xtreme 4 Bike Racing Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder