guncelapk.com / Oyunlar / Spor / Top Eleven: Futbol Menajeri Sınırsız Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

Top Eleven: Futbol Menajeri Sınırsız Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

download-Top Eleven: Futbol Menajeri.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 22.1.1
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Jenerasyon Spor
  • Görüntülemeler 29
  • Google Play
  • Oylar: 10
  • Yorumlar 0
Popülarite 4.39% 4.39%

Ekran Görüntüleri

Top Eleven: Futbol Menajeri Sınırsız Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

Popüler Spor oyunlarından biri olan Top Eleven: Futbol Menajeri Sınırsız Para Hileli MOD + APK Güncel 2021** ın v22.1.1 versiyonunu Sınırsız Para Hileli MOD + APK Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

top eleven futbol menajeri android club

En kuvvetli futbol menajerleri meydan okumanı bekliyor! Ödüllü mobil futbol menajerlik oyunu Top Eleven 2022, seni kendi futbol kulübünün başına geçiriyor! Yıldız futbolcularla antak kalma yapmaktan kendi stadyumunu inşa etmeye kadar, Top Eleven’da her şey senin kontrolünde. Senin kulübün, senin kuralların!


Top Eleven 2022’de her şey yeni! Futbolcuların için Oyun Tarzları geliştirerek taktiklerine hususi bir dokunuş kat! Bu yeni özellik, oyuncularının maçta iyi mi oynayacağı üstünde daha kapsamlı bir kontrole haiz olmanı sağlar. En sevdiğin futbol efsanelerinin becerilerini oyuncularına kat. Fırsatçı bir golcü ekleyecek misin? Ya da tesirini tüm sahada hissettirecek bir İki Yönlü Orta Saha oyuncusu? Karar senin!

Top Eleven 2022, cebinden derhal ulaşabileceğin eksiksiz bir futbol turnuvası ve evrenidir! Bu gerçek zamanlı futbol menajerlik oyununda dünyanın her yerinden futbol menajerlerinin karşısına çık! Efsanevi José Mourinho şeklinde, takımını kupalarla buluşturacak futbol menajerliği stratejileri yaratabileceksin.

Kulübün üstündeki etkin 1. günden hissediliyor! Top Eleven 2022’de patron sensin!
– Efsanevi José Mourinho’dan yararlı ipuçları al! Hususi Şahıs, kulübünün tam gaz ilerlemesi için sana yararlı futbol ipuçları ve püf noktaları göstermeye hazır olacak!
– Açık Arttırmalarda en iyi oyuncularla antak kalma imzalamak için öteki futbol menajerlerinin karşısına çık.
– Günlük futbol maçlarında galibiyetleri getirecek dizilişleri belirle! Gerçek zamanlı PVP fikstürlerinde takımını yönet.
– Önündeki büyük fikstürlere takımının hazır olmasını sağlamak için antrenman programlarını belirle.
– Binlerce futbol taraftarını ağırlamak için birinci derslik bir 3D stadyum inşa et. Toplanabilen çim desenleriyle stadyumunun sahasını istediğin şeklinde özelleştir.
– Hususi formalar ve logolar topla ve aralarında dünyanın en büyük futbol kulüplerinin bazılarının da bulunmuş olduğu (Liverpool FC, Real Madrid, PSG ve daha birçoğu) futbol kulüplerine tarzını sergile

Her inanılmaz Top Eleven 2022 futbol sezonunda yazılacak bir tarih var. Bir yıldız futbolcu antrenörünün kupa müzesinde devamlı daha çok kupaya yer vardır!
– Kazanılmayı bekleyen Lig, Kupa, Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig kupalarıyla beraber taç çizgisinden asla uzak kalmayacak bir futbol menajerisin. Her gün bir futbol menajeri şeklinde oyna ve sağlam kararlar almak için futbol maç geri bildirimini kullan!
– Tertipli olarak gelen yeni ve keyifli canlı etkinlikler ustalaşman için yeni mücadeleler ve kazanılacak mükemmel ödüller getirir.
– Heyecanlı kilometre taşları ve ödüller içeren Hususi Sponsor Battle Pass her sürem gelir.
– Özelleştirilebilir Lig turnuvalarında arkadaşlarına karşı futbol kulübünü yönet ve en yetenekli futbol menajeri bulunduğunu her insana göster.
– Yeni ve geliştirilmiş hafta sonu klan turnuvalarında en iyi ekibi oluşturmak için öteki futbol menajerleriyle bağlantı kur!
– Futbol Federasyonunun üyeleriyle söyleşi et ve sıradaki eşleşmeye hazırlan!
– Ailene, iş arkadaşlarına ve dostlarına karşı hususi lig turnuvaları düzenleyerek en büyük övünme hakkı için savaşım et!

Futbol menajerlik oyununun temel bir parçası, yıldız futbol oyuncularını bulmak ve geliştirmektir! Büyük futbolcular, büyük futbol menajerleri için oynamak ister!
– Geleceğin futbol yıldızlarını yaratmak için 3D Gençlik Akademisini kullan.
– Menajerlik oyun stratejilerine muhteşem uyan yıldızlarla sözleşme imzala. Onları yöneterek zafere taşı!

Her şey maç gününde belli olur Menajer!
Sıraları tırmanabilecek ve dünyanın yeni yıldız futbol menajeri olarak takdir görecek misin? Bunu şimdi Top Eleven’da kanıtla!

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Top Eleven – Futbol Menajeri Ol 2022, 31 dilde sunuluyor

top eleven futbol menajeri 22.1.1,
top eleven futbol menajeri para hileli apk

download-Top Eleven: Futbol Menajeri.png
İndir Top Eleven: Futbol Menajeri Sınırsız Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder