guncelapk.com / Rol Oyunu / The Wolf v2.3.0 FULL Hileli MOD APK Güncel 2021**

The Wolf v2.3.0 FULL Hileli MOD APK Güncel 2021**

download-the-wolf.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 2.3.0
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Jenerasyon Rol Oyunu
  • Görüntülemeler 3
  • Google Play
  • Oylar: 0
  • Yorumlar 0
Popülarite 0.33% 0.33%

Ekran Görüntüleri

The Wolf v2.3.0 FULL Hileli MOD APK Güncel 2021**

the wolf apk son sürüm

Vahşi kurtların dünyasına dal ve onlardan biri olarak hayatını yaşa! Mobildeki en iyi kurt RPG oyunu sonunda geldi. Harika çevreyi keşfedip, karakterini geliştirerek ve yetenekleri yükselterek sürünün Alfası ol! İki moddan birinde gücünü deneyebilirsin: İşbirliği ya da PVP – hepsi Çevrim İçi Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu. Arkadaşlarınla ve tüm Dünyadan insanlarla oyna!

Çevrim İçi Gerçek Zamanlı Çok Oyunculu RPG
Etkileyici 3B grafikler
Güzel çevre
Gerçekçi hayvanlar
Karakter gelişimi ve yükseltmeler
İşbirlikçi çok oyunculu av ve PVP Savaş Arenası modları
Akıcı performans

the wolf apk oyun indir club

ÇEVRİM İÇİ ÇOK OYUNCULU SİMÜLATÖR

Tüm Dünyadan oyuncular ile mücadele et! Yaban asla boş değildir. Gerçek zamanlı olarak diğer kurtlarla tanış ve ormanı fethet!

the wolf apk 2.3.0

ARKADAŞLARINLA OYNA

Oyunca arkadaşlarına ve ailene katıl! Artık kolaylıkla kendi takımınızı oluşturup birlikte oynayabilirsiniz. Arkadaş listesi ve sohbet seçenekleri sayesinde iletişimde kalmak kolay.

the wolf apk android oyun club

KARAKTER ÖZELLEŞTİRME

Büyük bir Gri Kurt musun? Vahşi bir Kurt mu? Ya da belki de seni en çok yansıtan gizemli Siyah Kurttur? Yeni görünümler aç, en sevdiğini seç ve kendi özel karakterini yarat!

RPG SİSTEMİ

the wolf apk mod

Kendi kaderinin kralı sensin! Bu simülatörde takip etmen gereken zorunlu bir yol yok. Sürünün Alfası olmak için hangi özellikleri geliştirip hangi yetenekleri yükselteceğine karar ver!

HARİKA GRAFİKLER

Haritada gezinmenin tadını çıkar ve etkileyici çevreye hayran kal! İninden dağlara ve akarsulara kadar, en yeni grafikler oyunu aşırı derecede hoş yapıyor. Hayvanlar gerçekçi görünmüyor mu? Hepsini kovalamayı dene!

the wolf android apk

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Avlanma modu av ararken haritayı keşfetmene izin verir: sıçan ve tavşanlardan başlarsın, dişi geyiklere, tilki ve rakunlara geçersin, bizon ve boğalara kadar yolu var. En güçlü rakiplerle mücadele etmek için diğer oyuncularla iş birliği kur! Eğer daha fazla heyecan istiyorsan Savaş Arenası moduna katıl – Başka bir sürü ile mücadele etmek için diğer kurtlarla takım olacaksın. Bu savaş demektir!

the wolf among us apk indir android oyun club

- Yeni harita: Tropik Orman - 9 yeni yetenek - Sinema modu - Hayat kalitesi güncellemeleri - Hata gidermeleri ve ufak iyileştirmeler
download-the-wolf.png
İndir The Wolf v2.3.0 FULL Hileli MOD APK Güncel 2021**
Show/Hide Mod Açıklaması:

Bir Yorum Gönder