guncelapk.com / Oyunlar / Aksiyon / Survivalist: invasion survival Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

Survivalist: invasion survival Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

download-Survivalist: invasion survival.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 0.0.567
  • Gereksinimler Android 5.0
  • Jenerasyon Aksiyon
  • Görüntülemeler 4
  • Google Play
  • Oylar: 2
  • Yorumlar 0
Popülarite 0.49% 0.49%

Ekran Görüntüleri

Survivalist: invasion survival Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

Popüler Aksiyon oyunlarından kabul edilen Survivalist: invasion survival Para Hileli MOD APK Güncel 2021** ın v0.0.567 versiyonunu Para Hileli MOD APK Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

survivalist invasion survival hileli

Efsanevi kahraman bir sonraki göreve hazır – fakat bu sefer senin yardımın olmadan kazanamayacak! Yalnız beraber okyanusta kaybolan takımadaların tüm sırrını çözebilir ve dünyamızı ölümcül tehditten kurtarabilirsiniz.
Zombiler ve mutantlar her yerde. Tabanca üretin!
Survivalist: invasion (survival rpg), gelişmiş RPG öğeleriyle yeni ve coşku verici bir hayatta kalma oyunudur. Kendinizi, kuvvetli gizli saklı toplulukların ve terör örgütlerinin insanlık tarihini mühim seviyede değiştirebilecek deneyler yürüttüğü “aden” tropikal adalarında bulun. U.N.Known olarak malum hususi bir ajanla beraber yollarına devam edin ve yaklaşan küresel felaketi durdurun!


Survivalist: Ani Serpinti (salgın), hayatta kalma oyunlarının klasik, geleneksel mekaniklerine dayanır. Burada bölgeyi keşfetmeniz, kaynakları aramanız, tabanca ve teçhizat üretmeniz, üs inşa etmeniz ve güçlendirmeniz, geleneksel zombilerden süper güçlere haiz benzersiz mutant patronlara kadar çeşitli düşmanlarla yoğun çatışmalara girmeniz gerekecek. Hayatta kalmanız kendi ellerinizde.

Oyun ek olarak bazı detaylı RPG bileşenleri ve büyüleyici bir öykü sunuyor. Zırhınızı ve silahlarınızı geliştirin. Eşi olmayan kişiliklerle tanışın ve görevlerini tamamlayın. Birkaç kuvvetli fraksiyonun çatışmasına katılın. Tehlikelerle, bulmacalarla ve korkulu keşiflerle dolu uzun bir yolculuğa hazır olun. Bu takımadalar, dünyadaki en gizemli yerdir. Gizli saklı bilim adamlarından Amerikan danışma teşkilatlarına kadar oldukça sayıda insan, derinliklerinde gizlenen güçleri bastırmaya çalıştı. Ve bir tek dünyanın bir çok ülkesinde terör örgütü olarak tanınan Küresel Devrim Ordusu başarıya ulaşmış oldu. Fakat yaptılar mı? Yoksa ilk bakışta göründüğünden oldukça daha karmaşık mı?

Bunu bulmalısın. Ve böylesine zor bir mücadelede tek yardım, bir gizli saklı gizmen, eski bir komando, bir dövüş sanatları ustası olan U.N.Known olacaktır. Tavsiyesini kulak verin, sadece kendi kararlarınızı verin – ve Survivalist adalarında hayatta kalmanın sert yasalarını öğrenin: salgın!

survivalist invasion survival apk indir,
survivalist invasion survival full apk indir

download-Survivalist: invasion survival.png
İndir Survivalist: invasion survival Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder