guncelapk.com / Oyunlar / Simülasyon / Space Rover: Planet mining Para Hileli APK indir Güncel 2021**

Space Rover: Planet mining Para Hileli APK indir Güncel 2021**

download-SpaceRoverPlanetmining.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 2.12
  • Gereksinimler Android 5.0
  • Jenerasyon Simülasyon
  • Görüntülemeler 63
  • Google Play
  • Oylar: 12
  • Yorumlar 0
Popülarite 9.23% 9.23%

Ekran Görüntüleri

Space Rover: Planet mining Para Hileli APK indir Güncel 2021**

Popüler Simülasyon oyunlarından biri olan Space Rover: Planet mining Para Hileli APK indir Güncel 2021** ın v2.12 versiyonunu Para Hileli APK indir Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

space rover planet mining hileli apk

Uzay keşif simülasyon oyunlarını mı yoksa uzay keşifli boşta kalan oyunları mı seversiniz? Mars’ı keşfetmek, mineraller çıkarmak, uzay minerallerini işlemek için kendi fabrikanızı kurmak ve gerçek bir uzay madenci kralı olmak için en iyi simülasyon oyunlarından birini yükleyin.


Space Rover, yeni uzaylı mineralleri çıkarmak için gezegeni keşfetmeye odaklanmanıza ve hızlı bir şekilde boşta bir uzay çiftçisi olmanıza olanak tanıyan, kolay oynanışa sahip gerçek bir uzay simülatörü oyunudur. Ekranda gördüğünüz her şey, kendinizi oyuna kolayca kaptırmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Uzay aracını tek elle KONTROL EDİN. Ekrana tıklamanız gerekmez, çünkü bu bir tıklayıcı değildir, sadece geziciyi joystick ile yönlendirin.

Yeni teknolojiler, mineraller veya uzaylılar bulmak için MARS UZAYLARINI KEŞFEDİN.

Mars’taki uzay minerallerini mayın. Kaynağı almak için onlara doğru sürün ve sonra onu uzay üssünüze götürün.

Daha fazla para kazanmak için gezicinizi YÜKSELTİN. Daha fazla mineral çıkarmak için kargonuzu genişletin, uzay fabrikanızın verimliliğini artırmak için hızınızı yükseltin.

En ünlü boş alan kralı OLUN.

Bir uzay madenciliği fabrikası kralı olun, bir imparatorluk kurun, para kazanın, uzay işinizi kurun ve gezicinizin yükseltmelerine yatırım yaparak para kazanabileceğiniz bu boş iş adamı simülatör oyununda zengin olun!

Madenciliğinizi genişletmek ve fabrikanızın iş akışını otomatikleştirecek olan gezicinizin üretkenliğini artırmak için uzay gezicinizi yükseltin! Bu boş iş adamı simülatöründe mümkün olduğu kadar çok uzay minerali çıkarmak için yönetici stratejisini oluşturun. Bu bir tıklama madenciliği oyunu değil: Diğer tıklamalar veya boşta simülatör gibi sonsuz dokunmaya gerek yok.

IDLE ROVER’ın Özellikleri:
— Daha fazla boşta gelir elde etmek için gezici madeninizi ve fabrikanızı otomatikleştirin: Çevrimiçi bir tıklama madenciliği simülatöründe olduğu gibi dokunmanıza gerek yok! En iyi iş adamı simülasyon oyununun tadını çıkarın!
— Boşta para kazanın ve para ve altın kazanın: Çevrimdışıyken işinizde kalın! İnternetsiz oyunları seviyorsanız – bu sizin oyununuz!
– Diğer tıklama oyunlarında ve tycoon oyunlarında yaşadığınız sonsuz tıklama olmadan boşta kalan alan imparatorluğunuzu kurun!
– Uzay gezicisini bir patron gibi yönetin: Bu uzay madenci simülatörünü yöneterek bir uzay madenciliği kralı olun!
– Gerçek bir uzay madencisi ol! Mayın mars kaynakları.
– İnternet olmadan oynamak.

space rover planet mining mod apk,
space rover planet mining apk

download-SpaceRoverPlanetmining.png
İndir Space Rover: Planet mining Para Hileli APK indir Güncel 2021**

Comments are closed.