guncelapk.com / Oyunlar / Aksiyon / Rope Hero: Vice Town PARA HİLELİ MOD APK Güncel 2021**

Rope Hero: Vice Town PARA HİLELİ MOD APK Güncel 2021**

download-rope-hero-vice-town.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 5.9.1
  • Gereksinimler Android 5.0
  • Jenerasyon Aksiyon
  • Görüntülemeler 11
  • Google Play
  • Oylar: 16
  • Yorumlar 0
Popülarite 1.61% 1.61%

Ekran Görüntüleri

Rope Hero: Vice Town PARA HİLELİ MOD APK Güncel 2021**

rope hero vice town apk

Süper kahraman simülatörü
Komik mavi süper kahraman hakkında ücretsiz oyunun en büyük güncellemesi ile tanışın. Büyük iyileştirmeler ve eklemeler yaptık. Güncellenmiş dünya daha da ilginç ve heyecan verici hale geldi. Grafik kalitesini artırdık, devasa açık dünyayı tamamen yeniden tasarladık ve boyutunu artırdık.

rope hero apk


Şimdi gerçek bir süper kahraman olma zamanı. Güçlü, hızlı ve korkusuz olma zamanı. Görevinize şimdi başlayın ve şöhretin zirvesine çıkın. RPG öğeleriyle heyecan verici bir 3D üçüncü şahıs nişancıda elinizi deneyin, yeni bir oyun deneyimi ve yeni sürümü oynayan yeni duygular elde edin.

android oyun club rope hero

Kenti suçtan kurtarmak için gücünüzü kullanın. Ana karakter hala ilginç görevler oynayarak kötülükle savaşmak zorunda. Kahraman, bu şehri dolduran gangsterler ve diğer kötülüklerle savaşacak. Kahraman şöhret kazanacak ve şehirde büyük popülerlik kazanacak. Ayrıca, kahraman çeşitli patronlarla heyecan verici kovalamacalar ve kavgalar bekliyor.

Karakterin hala süper güçlere sahip. Arsenalinde sınırsız bir süper ipin yanı sıra mega atlamalar ve inişler yapma, binaların etrafında hareket etme yeteneği ve çok daha ilginç şeyler var. Bir ip yardımıyla, kahraman hızlı bir şekilde şehir binalarında dolaşabilir, binaların üzerinde hareket edebilir ve şehrin sokaklarında neler olduğunu fark edebilir.

spider rope hero apk

Oyun mağazasını ve ürünlerdeki indirimleri önemli ölçüde genişlettik. Oyun oyuncu için mühimmat aralığını güncelledi, herhangi bir set kullanarak karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Bu, diğerleri arasında benzersiz kılar.

Oyun araç seti güncellendi, plaj SUV, bisiklet, geliştirilmiş pembe tank, helikopter, uçak ortaya çıktı. Oyun hareket için çok sayıda geliştirilmiş araçlara sahiptir, herkes tadı için kendi ulaşımını seçebilir.

Oyundaki süper kahramanınızın büyük bir Arsenal serin parçaları var. Bunlardan en popüler olanı deneyin, onları oyun mağazasında alabilirsiniz.

rope hero apk oyun indir club

Kaykay-bu şey her zaman oyuncu tarafından kullanılabilir, bununla birlikte şehirde dolaşmak, ilginç numaralar ve manevralar yapmak daha ilginç olabilir.

Paraşütün geliştirilmiş bir versiyonu, daha fazla kontrol edilebilirliğe sahiptir, güncellenmiş paraşüt yardımı ile kahraman daha aşırı numaralar yapabilecektir.

GLIDER – hızlı bir askeri uçak gibi jet tahrikinde uçmasına izin veren süper kahraman kostümü. Bu şey, haritadan çok hızlı hareket etmeye, kovuşturmadan uzaklaşmaya yardımcı olur. Jet kanatları, işlevselliği genişleten ve ateşe geri dönmenizi sağlayan bir silah sistemi ile donatılmıştır.

rope hero vice town apk dayı

Selfie stick – oyunda ilginç anların fotoğraflarını çekmenizi ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar. Bu komik şey, kendini savunmanın harika bir yolu olabilir. Gerçek bir süper kahraman her zaman tetikte olduğu için.

Oyun, Arsenal silahlarını, yeni SCI-FI patlayıcıları ve klasik güçlü silahları genişletti.

Özellikle yeni süper kahraman silah arayışlarında kahraman yardımcı olur.

Dondurucu – rakiplerinizi bir süre dondurmanıza izin veren bir silah. Bu silah tankları, robotları, arabaları dondurmanıza izin verir.

rope hero apk indir

Düşmanları kendine çekmene izin veren GRAVIGUN serin silah. Bu harika bir şey, kullanım olanakları sadece oyuncunun hayal gücü ile sınırlıdır.

FLAMETHROWER – ateş eden güçlü bir silah, onunla istediğiniz şehirde her şeye ateş atabilirsiniz.

DANCE GUN – eğlenceli bir şey, yardımı ile oyuncu tüm rakiplerini dans ettirebilir. Bu şeyle, 3D şehirde çok eğlenebilirsiniz.

Oyunun yeni sürümünü çok beğeneceğinizi umuyoruz.

- Bug fixes - Performance optimization
download-rope-hero-vice-town.png
İndir Rope Hero: Vice Town PARA HİLELİ MOD APK Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder