guncelapk.com / Oyunlar / Macera Oyunları / PK XD – Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! APK Güncel 2021**

PK XD – Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! APK Güncel 2021**

download-pk-xd.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 0.36.0
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Jenerasyon Macera Oyunları
  • Görüntülemeler 24
  • Google Play
  • Oylar: 20
  • Yorumlar 0
Popülarite 3.63% 3.63%

Ekran Görüntüleri

PK XD – Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! Güncel 2021**

PK XD – Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! Güncel 2021**

PK XD’ye hoş geldin!

Bu evreni keşfedip dünyanın her yerinden milyonlarca insana katılmak istiyor musun?! Bize katıl ve bambaşka bir seviyede eğlenmeye başla!


ARKADAŞLARINLA KONUŞ
Bu dünya senin! Keşfe çıkıp meydan okumalarla yüzleşirken farklı etkinlikler deneyebilirsin: dalgaların üstünde dinlen, dondurma ye, güçlendirmeyle yükseklere zıpla, dans et ve topluluğunla eğlen!

SADIK DOSTLAR SAHİPLEN
Sanal sadık dostlar deneyimini üst seviyeye taşıyacak! Oyunda sana eşlik edecek yaygından nadire birçok tatlı yaratığı bul. Onlara iyi bak ve yanında ne kadar gelişeceklerini gör!

AVATARINI OLUŞTUR
Senin karakterin, senin kuralların! İstediğin her şey olabilirsin, sadece hayal gücünü kullanıp canavar terlikler, geleceğin botları, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, son moda kıyafetler ve daha fazlasını dilediğin gibi bir araya getir.

ETKİNLİKLERE KATIL
Keyif alman için sürekli çok özel anlar planlıyoruz! Adanın her yerinde harika süslemelerin yanı sıra meydan okumalar ve temalı eşyaların olduğu Cadılar Bayramı, Bahar ve Yılbaşı gibi etkinliklerimize katıl!

HAYALİNDEKİ EVİ İNŞA ET
Senin için mükemmel evi istediğin gibi süsle. Önündeki tek sınır hayal gücün! Bulut koltuk, dans matı, yumuşak mat, oyuncu koltuğu, mutfak eşyaları, banyo eşyaları ve daha fazlasına göz at!

ARKADAŞLARINA MİNİ OYUNLARDA MEYDAN OKU
Arkadaşlarınla en eğlenceli mini oyunları oyna. Crazy Run’a katılmaya, Sadık Dost Yürüyüşü’nde rekor kırmaya ya da altın kazanmak için pizza dağıtmaya ne dersin? Oyun Merkezi’ne gir ve tüm meydan okumaları kazan!

TOPLULUĞUMUZUN BİR PARÇASI OL
Oyunu bizimle geliştir! En iyi deneyimleri sunmak için herkesin önerilerini duymak istiyoruz.

Haberleri kaçırma: @pkxd.universe

PK XD Evreni'ne Oyuncu Haftası geldi ve sakinlerimize birkaç haber getirdi. Keyfini çıkar: - Oyun Merkezi'nde yeni Mini Oyunlar - Oyun Evi - Ve güncelleme boyunca sürprizler! YENİ MİNİ OYUNLAR Şimdi Oyun Merkezi'nde yeni oyunlar oynayabilirsin! Falcon XD ve XD Turbo Race gibi klasiklerden ilham alınan en iyi oyunların keyfini çıkar! İyi eğlenceler! OYUN EVİ VE OYUNCU DEKORASYONU Bilet Mağazası'nda mevcut tüm oyuncu dekorasyonlarıyla ve yepyeni Oyun Evi'yle tanış.
download-pk-xd.png
İndir PK XD – Arkadaşlarınla Keşfet ve Oyna! APK Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder