guncelapk.com / Oyunlar / Simülasyon / PetrolHead : Efsane Arabalar – Hileli Mod Apk Güncel 2021**

PetrolHead : Efsane Arabalar – Hileli Mod Apk Güncel 2021**

download-petrolhead-efsane-arabalar.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 3.0.0
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Jenerasyon Simülasyon
  • Görüntülemeler 15
  • Google Play
  • Oylar: 16
  • Yorumlar 0
Popülarite 2.24% 2.24%

Ekran Görüntüleri

PetrolHead : Efsane Arabalar – Hileli Mod Apk Güncel 2021**

Yeni en gerçekçi araba sürüş deneyimini yaşa, rakiplerine birbirinden eğlenceli yarışlarda meydan okuyarak efsane ol!

petrolhead efsane arabalar apk

PetrolHead: Gerçekçi ve Üst düzey grafikleri ile aradığınız sürüş deneyimini size sağlayacaktır. Asfalt üzerinde hızlı sürüş becerilerini ve drift marifetlerini yarıştır, sınırlarını zorla ve yarış pistinde efsane yarışçı olma yolunda ilerle. Görevleri tamamla, en iyi arabalara sahip ol ve dünya çapında yarışçılarla mücadele et!


TEK / ÇOK OYUNCULU
Kariyer Modu ile sürüş becerilerini geliştir. Görevleri tamamla ve garajını gittikçe büyült. Kendini farklı modlar üzerinde test et ve araç kullanma becerilerini göster! Gittikçe zorlaşan bu bölümlerde sınırlarını zorla. Farklı araçlarla ortamlara hakim ol ve sürüş yeteneklerini sergile! Dünya Çapından birbirinden Usta sürücüler ile çok oyunculu haritalarda mücadele etmeye hazır ol!

petrolhead efsane arabalar zorlu açık şehir apk

ARABALARINI KİŞİSELLEŞTİR
Üst düzey grafik kalitesi ile tutkunu olduğunuz 80’den fazla arabaya sahip ol. Arabalarına en uygun rengi, çıkartmaları ve geliştirmeleri seçmek için atölyeyi kullan. Diğer oyunculara hayalindeki aracı göster ve oyun keyfini katla! Birçok farklı kombinasyon arasından en iyisini sen yap ve yolların sahibi ol.

petrolhead android oyun club

YAŞAYAN BİR ŞEHİR
Kocaman bir harita üzerindeki yan görevlerle asla sıkılma ve aracını sürebildiğin kadar sür. Keşfetmek için seni bekleyen bu kocaman haritadaki görevleri bul ve tamamla! Seçtiğin moda girmeyi beklerken özgürce aracını kullan ve eğlenceye asla ara verme!

GÖREV VE ROZET
Görevleri tamamla başarım kazan. Kazandığın başarımların kombinasyonlarına göre rozetlerini topla! Ustalaştığın alanın rozetlerini profilinde sergile! Herkes hangi konunun uzmanı olduğunu görsün!

android oyun club petrolhead

OLAĞANÜSTÜ GRAFİKLER
Gerçekçi grafiklerle kendini tamamen yollarda hisset. Doğal ışık içeren görsel dizayn ile yüksek görüntü kalitesinin tadını çıkar ve kendini tamamen bu gerçekliğin içine bırak!

SINIRSIZ ARAÇ DENEYİMİ
Arabanı gerçekçi fizikler ile istediğin gibi kullanmakta özgürsün. İstersen aracın ile drift yarışı yapabilir ve motor gücü yarıştırma etkinliklerine katılabilirsin! Bu sınırsız sürüş deneyiminde gerçek hayatta yapmak istediklerini bu oyunda yapabilirsin!

GERÇEKÇİ MEKANİKLER
Gerçeğine yakın dizayn edilmiş araç mekanikleri ve fiziği ile sürüş yeteneklerini göster. Aracının kontrolü gerçek hayatta da olduğu gibi tamamen senin ellerinde.

Uzun süredir aradığınız açık şehir modu ve mekanik sistem artık sizinle! Şehir modu ile kurulan mekanik bir sistem içinde aşırı havalı araçlarla sınır araçları dene ve zorlu bölümlerde efsane ol. Seçim yaparak hızlı arabalar arasından güç gösterisi için sana en uygun aracı seç ve aşırı zorlu bölümlerde aşırı havalı araçları açık sistem ile test et!

para hileli petrolhead

- Menü dizaynı ve Müzikleri Festivale uygun şekilde tasarlandı. 🎊 - Tüm Modlar menü kısmına da entegre edildi.🤩 - Karbon kaplama ve renk paleti eklendi. Artık arabanıza dilediğiniz renkte karbon kaplama yapabilirsiniz! 🎨 - Sumo Takımlı Modu aktif edildi.💣 - Ranked Practice modu eklendi.😎 - Ranked Race haritaları festivale uygun şekilde yenilendi ve güncellendi.🏁 - 3 Yeni Araba oyuna entegre edildi.🚙 - PetrolPass 3. Sezon başladı!
download-petrolhead-efsane-arabalar.png
İndir PetrolHead : Efsane Arabalar – Hileli Mod Apk Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder