guncelapk.com / Oyunlar / Aksiyon / Mech Arena: Robot Showdown

Mech Arena: Robot Showdown

download-mech-arena-robot-showdown.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 1.24.03
  • Gereksinimler Android 5.0
  • Jenerasyon Aksiyon
  • Görüntülemeler 96
  • Google Play
  • Oylar: 56
  • Yorumlar 0
Popülarite 13.48% 13.48%

Ekran Görüntüleri

🛡️ Mech Arena: Robot Showdown engin bir oynanışı, yoğun takım savaşları ve harika 3D grafikleri olan ÜCRETSİZ, rekabetçi, çok oyunculu bir robot oyunudur.

Mech Arena’daki savaşlar, yoğun ve hızlı PvP için tasarlanmış bölümler sayesinde yaklaşık beş dakika sürer. Savaşı ateş yağdırarak geçirirsin. Gerçek zamanlı 5’e 5 büyük kötü robot savaşı hiç bu kadar güzel olmamıştı!

Sonsuz savaş kombinasyonu için düzinelerce silah ve özel yetenekli savaş robotu arasından seçim yap, sonra her savaş için özelleştir. Arkadaşlarla tanış, heyecan veren Kontrol Noktası Ele Geçirme maçı veya vahşi Takımlı Ölüm Maçı savaşlarının yönünü değiştirmek için takım oluştur.


Yüksek yerleri mi seviyorsun? Nişancı mekayla takımına destek ol. Yakın çarpışmalar mı hoşuna gidiyor? Autocannonları olan bir Meka seç, yeniden doğ ve aksiyona atla. Anında canlı maç bulma özelliğiyle bu robot oyununda 30 saniyeden kısa sürede canlı girebilirsin!

Sıralamaları hezimete uğrat, küresel Turnuvaları ez geç, her şeyi özelleştir ve Mech Arena: Robot Showdown’daki en havalı pilot olarak bir efsane ol. Akıllıca nişan al, dünya seni izliyor!

⋇HEYECAN VERİCİ ROBOT OYUNU ÖZELLİKLERİ⋇

GERÇEK ZAMANLI 5v5 SAVAŞLAR

Canlı meka savaşlarında yeteneklerini dünyanın dört bir yanındaki gerçek oyunculara karşı test et. Arkadaşlarını karmaşık oynanışa dâhil et ve robotlarınız zafer için çarpışırken sıralamaları fethedin!

REKABETÇİ OYNANIŞ

Sıralamalar ve başarımlarla savaş robotların için madalya ve ödül kazanmanın çok yolu var. Hazır olduğunda PvP meka savaşlarında değerini kanıtlamak için Turnuvaya katıl. Bölüklerde yüksel, teçhizat kap, korku saç.

NİŞAN AL VE ATEŞ ET SADELİĞİ

Sezgisel kontroller sayesinde ilk PvP savaşında bile işleri çabucak kaparsın. Kendi yönteminle oynamak istersen savaş robotun ihtiyacına uysun diye kontrollerini istediğin gibi özelleştir. Sonra da git ve meka savaşlarına hükmet!

SONSUZ SEÇENEK

Gözcü müsün? Yoksa Sniper mı? Belki de mermiler saçarak dalan nişancısındır? Bu robot oyununda sana uyacak bir ekipman elbette vardır. Savaş robotunun göze çarpması için eşsiz görünümler veya boyalar kullan.

EĞLENCELİ, TAKIM TEMELLİ MAÇLAR

Arkadaşlarını topla, bir plan yap, birbirine uyan Mekalar seç ve sırt sırta savaş. Facebook’tan müttefikler getir veya savaş alanında yenilerini bul. Mech Arena, cebinde taşıyabileceğin bir bölgesel ağ partisi gibidir!

EŞSİZ OYUN HARİTALARI

Mech Arena’da yakın mesafeden savaş. Mesa Verde’de görevler yap veya Elon İstasyonu – Gri’de çarpışma becerini yıldızlara taşı. Yasak Şehir’in neon ışıkları altında düşman mekaları indir veya Patterson İstasyonu’nun buzlarında kapış. Dünya ve ötesi, senin arenan.

TONLARCA SİLAH

Yok edici uzun mesafe toplarla siperden saldır, akıllı füzelerle köşelerden ateş et, durdurma silahlarıyla hedefleri dondur veya klasik kinetik silahlara ve enerji silahlarına güven. Hepsi de tamamen yükseltilebilir, yani istediğini yap.

ÖZEL MEKA YETENEKLERİ

Hedefleme bozucularla rakiplerini kör et. Sarsıcı bir hızla öne atıl. Enerji kalkanı, tamir alanı, sıçrama jeti, mayın ve daha fazlasını kullan. Her harita farklıdır, zafer taktiğin için doğru kombinasyonu bul.

WIFI YOK MU? SORUN DEĞİL

Oyunumuz, çoğu 4G/LTE ağında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Operatörün çalıştıkça oyun da çalışır. Nerede olursan ol oyunu oynayabilirsin (oynamalısın da).

DİKKAT:

• Mech Arena: Robot Showdown’da satın alınabilecek nesneler bulunur. Bazı ücretli nesneler, nesnenin türüne göre iade edilemeyebilir.
• Mech Arena İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Çince (Basitleştirilmiş), Japonca, Korece, Portekizce (Brezilya), Rusça, İspanyolca ve Türkçe dillerinde mevcuttur.

Mech Arena: Robot Showdown Destek: [email protected]
Mech Arena: Robot Showdown Topluluğu: https://plarium.com/forum/en/mech-arena/
Gizlilik Politikası: https://plarium.com/tr/legal/privacy-and-cookie-policy/
Gizlilik Talebi: https://plarium-dsr.zendesk.com/hc/en-us/requests/new
Kullanım Koşulları: https://plarium.com/tr/legal/terms-of-use/

Bu versiyondaki yenilikler:

- Performans optimizasyonu
- Oyun kararlılığı geliştirmeleri
- Daha akıcı bir oyun deneyimi
download-mech-arena-robot-showdown.png
İndir Mech Arena: Robot Showdown
Show/Hide Mod Açıklaması:

Bir Yorum Gönder