guncelapk.com / Games / Mancınık 2: Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması

Mancınık 2: Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması

download-mancnk-2-p-adamla-kale-ve-kule-savunmas.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 5.1.4
  • Gereksinimler Android 5.1
  • Jenerasyon Games
  • Görüntülemeler 106
  • Google Play
  • Oylar: 61
  • Yorumlar 0
Popülarite 14.69% 14.69%

Ekran Görüntüleri

Mancınık 2-çöp adam düellocu ile en iyi gündelik oyunlar! İki oyuncu ve tek oyuncu için rahat bir oyun. Kalenizi diğer çöp adam savaşçılarına karşı savunmak için taşlar ve top mermileri fırlatabileceğiniz yeni bir gündelik oyun yarattık. Gündelik oyunun yepyeni çöp adam savaşına katılın ve onlara ne olduğunu gösterin!
Eğer gündelik oyunlar, atma oyunları, kule savunma oyunlarına düşkün iseniz, o zaman mancınık 2 kesinlikle sizin için! Korsan çöp adam ile birçok zorlu kavgalar bekliyoruz ve bizim gündelik oyunda düşmanlarına karşı en iyi savunma için kale büyümek. 2 oyuncu için rahat oyunları seviyorsanız, bu rahat oyun tek başına veya arkadaşlarınızla oynanabilir.
Güçlü çöp adam savaşçılarınız, sıradan oyunlarımızda çöp adam ordunuzu tüm topraklarda en güçlü hale getirecek mızraklar, toplar ve diğer birçok heyecan verici silahla donatılabilir. Geniş topraklardan bahsetmişken, bu rahat oyunda yenilerini keşfedebilir ve bu süreçte benzersiz zorluklarla karşılaşabilirsiniz! Karlı tepelerde savaşın, çöp adam savaşınızı çiçekli tarlalara götürün ya da düşen yapraklar arasında düşmanları ezin. Mancınık 2, her oyuncu için keşfedilecek birçok yeni şeyle piyasadaki en iyi gündelik oyunlardan biridir.
Mancınık 2-iki oyuncu ve tek oyuncu için en iyi gündelik oyunlar. Çöp adam savaş topu atıcısı, bu gündelik oyunların 180 seviyesinde topçu, kuşatma kuleleri ve büyük savaş mekanizmalarıyla savaşma şansına sahip olacak.
Kulenizi farklı boyutlarda ve güçlü yönlerde okçulardan ve mancınıklardan koruyun. Düşmanlar acımasızca size taş ve ok atacak! Kaleyi ezmeye çalışacaklar! Silahlarınızı, mancınıklarınızı, yaylarınızı, oklarınızı yükseltin ve Çöp Adam oyunlarında ve savaşta bir kahraman olun! Bunun gibi gündelik oyunlar, gündelik oyunumuzda bir sonraki destansı top atışınızı planlarken zihninizi meşgul etmenin ve eğlendirmenin en iyi yoludur!
Bunun gibi gündelik oyunların sunabileceği çok şey var. Güçlü kalenizi yükseltin ve büyütün! Düşmanlara daha fazla zarar verecek okçular veya toplarla yuvalar ekleyerek kuleleri yükseltebilirsiniz. Boş bir çöp adam olmayın, gündelik oyunumuzda onurunuz için savaşın!
Bu rahat oyun çok basit ve sezgisel kontrollere sahiptir. Ekrana dokunun, mancınığı şarj etmek için çekin ve kuvveti ayarlayın. Bir düşmana sürpriz bir saldırı başlatmak, çöp adam oyunlarında zafer kazanmak ve gündelik oyunumuzda bir kahraman gibi savaşmak için bırakın!
Bu rahat oyunu sadece kendi başınıza değil, aynı zamanda arkadaşlarınız ve ailenizle de zevk almak için çok oyunculu modda da oynayabilirsiniz. Artık diğer oyuncularla çevrimdışı oynayabilir ve PvP savaşlarını kazanabilirsiniz!
Gündelik oyunları seviyorsanız, mancınık 2'yi denediğinizden ve daha fazla çöp adam Savaşı eğlencesi için arkadaşlarınızla paylaştığınızdan emin olun! Gündelik oyunlarda zafer kazanın ve başarınızı herkesle paylaşın!
Sıradan oyunumuzda iyi bir oyun geçirin!

⚡ Oyuncu geri bildirimlerini her zaman yakından izliyoruz. Bu nedenle, bu güncellemede enerji mekaniğini oyundan tamamen kaldırıyoruz;
⚔ Yeni Sezon Savaş Bileti eklendi;
🛠 bazı hata düzeltmeleri;
download-mancnk-2-p-adamla-kale-ve-kule-savunmas.png
İndir Mancınık 2: Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması
Show/Hide Mod Açıklaması:

Bir Yorum Gönder