guncelapk.com / Oyunlar / Simülasyon / Indian Train Simulator v2020.3.8 APK indir Güncel 2021**

Indian Train Simulator v2020.3.8 APK indir Güncel 2021**

download-IndianTrainSimulator.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 2021.4.19
  • Gereksinimler Android 6.0
  • Jenerasyon Simülasyon
  • Görüntülemeler 215
  • Google Play
  • Oylar: 63
  • Yorumlar 0
Popülarite 25.97% 25.97%

Ekran Görüntüleri

Indian Train Simulator v2020.3.8 APK indir Güncel 2021**

Popüler Simülasyon oyunlarından biri olan Indian Train Simulator v2020.3.8 APK indir Güncel 2021** ın v2021.4.19 versiyonunu v2020.3.8 APK indir Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

indian train simulator para hileli apk

Indian Train Simulator’da Story Mode ile tanışın. Demiryolu simülasyonu tarihinde ilk kez Highbrow Interactive size bir loko pilotunun yaşamını yaşama şansı veriyor. Bu aksiyon dolu öykü deneyiminde ilk sezonda Hint Demiryolları ile kariyerine başlarken çaylak Asistan Loco Pilot Karthik Kumar rolünü üstlenin.


Öykü Moduna ek olarak, 20’den fazla Savaşım seviyesi arasından seçim yapın.

Daha çok istemek? Hususi Modu deneyin ve sonsuz olanaklarla kendi seyahatinizi yaratın.

32 Mevcut istasyon arasından seçim yapın: Chennai – Bengaluru – Mumbai – Vadodara – Yeni Delhi – Agra – Kalküta – Solapur – Anantpur – Pune – Borivali – Valsad – Çehre – Bharuch – Anand – Ahmedabad – Godhra – Dahod – Ratlam – Kota – Sawai Madhopur – Jaipur – Mathura – Palwal – Hazrat Nizamuddin – Vijayawada – Tata Nagar – Howrah – Vishakapatnam – Cuttack – Asansol

Mevcut 18 lokomotiften birini seçin: WAP4, WAP7, WDG-3A, WAP5, WAG7, WAG9, WDP4, WDG4, WAG7 (Tiger Face), WAM4, WCAM-3,

Bir düzineden fazla ekspres tasarım: Shatabdi, Rajdhani, Garib Rath, Gatiman, Duronto, Double-Decker, Deccan Odyssey, Mahamana, Tejas Express, Palace on Wheels ve birçok Goods vagonu.

Hint tren simülatörü, Hindistan’ın en iyi tren simülatörüdür. Teknik gücüne, özelliklerine, ayrıntılara gösterdiği özene, özgünlüğe ve bir Hint lokomotifine pilotluk yapmanın saf keyfine eşdeğer hiçbir şey yok.

1 crore yaşam boyu kurulum ve kuvvetli, sıkıntılı bir fanatik topluluğu ile Indian Train Simulator, bununla birlikte Hindistan’ın en sevilen tren simülatörüdür.

Mega-başarılı “Euro Tren Simülatörü”nün yaratıcıları Highbrow Interactive’in ahırından. Hint Tren Simülatörü, Hint trenlerinin fanatikleri için yapılmış ve yapılmıştır. Demiryollarımızın inanılmaz başarılarına ve efsanevi becerilerine olan sevgimiz şurada kendini gösteriyor. Bu oyun, Hint trenlerini hususi icra eden şeyin her yönünü ne kadar kapsamlı bir halde kapsıyor.

Indian Train Simulator’ın en sevilen özellikleri:
Ray Değişiklik yapma, Birinci Derslik Sinyal Sistemi, Kaplin / Dekuplaj, Çift Başlık, Loco Hood Yan seçimi, 25’ten fazla kamera açısı, Çarpıcı ekran görüntüleri almak için Fotoğraf Modu, Her biri için varlıklı detaylı sürücü kabinleri lokomotif, Korna ve hareket için sesler, Otantik Yolcu vagonları, Dinamik Vakit ve Hava Durumu, Akıllı AI trenleri, Denetim Edilebilir Kapılar.

indian train simulator full apk indir,
indian train simulator apk oyun indir club

download-IndianTrainSimulator.png
İndir Indian Train Simulator v2020.3.8 APK indir Güncel 2021**

Comments are closed.