guncelapk.com / Oyunlar / Simülasyon / House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

download-house-flipper-ev-tasarm-simlasyon-oyunlar.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 1.083
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Jenerasyon Simülasyon
  • Görüntülemeler 67
  • Google Play
  • Oylar: 20
  • Yorumlar 0
Popülarite 9.76% 9.76%

Ekran Görüntüleri

House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

house flipper mobile apk

Hiç kendi tadilat firmanızı işletmeyi hayal ettiniz mi? Şimdi, PC hit mobil sürümü – House Flipper simülasyon oyunu – ile beraber mobil cihazınızda bulunduğunuz her yerden bunu yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi parasız tek kişilik tamirat tadilat ekibidir. Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve kendi işinizi kurun. Aletleriniz için yeni görünümler edinin.

house flipper mod apk


House Flipper: Ev Tasarım ve Tadilat Oyunu
Oyunun özellikleri:

✔️ Akıcı, sezgisel ve sürükleyici oyun (60 FPS ile oynama)
✔️ Çeşitli garip görevler
✔️ Müthiş, gerçekçi 3D grafikleri 🏠🏠🏠
✔️ Evlerin satın alınması, tadilatı ve satışı ve ek olarak iç dekorasyonlarının yapılması
✔️ Düzey yükseltme ve vasıta güncellenmeleri
✔️ 500’den fazla oldukça güzel dekorasyon ve mobilya (yatak, komodin türleri, iskemle, sehpa, TV dolabı, şifonyer, koltuk)

house flipper apk android oyun club

Ve bunların hepsi, en oldukça sevilen simülasyon ve satış oyunu olan House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları ’in mobil uyarlamasında sizi bekliyor! Tadilatını yapın ve satın. En meşhur house flipper ve ev tasarımcısı olun.

SİPARİŞLERİ TAMAMLAYIN

House Flipper simülatöründe sizi oldukça büyük bir serüven bekliyor – tadilatlar dünyası! Sizi gerçek bir house flipper şeklinde hissettirecek ilgi çekici siparişler alın ve teslim edin. Eleanor Moore ve onun sanat içerikli olarak yetenekli hayvanları (arkalarının toplanması gerekiyor) şeklinde renkli kişiliklerle tanışın. Sanat uzmanlarının müzesi, Giuseppe Clavier’in tadilatını yapın ve ufak sakinlerin yıkık evlerinin tadilatını yapmalarına destek olun. House Flipper size karakteristik eşyalarla donatılmış olan çeşitli lokasyonlar önerir.

house flipper apk hile

İÇ MEKANLARI DEKORE EDİN

Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve mevcut öğeleri ve oldukça çeşitli boyaları kullanarak iç mekanları kendi fikirlerinize bakılırsa dekore edin. Oyundaki mevcut öğelerin çoğunun birkaç ila on taneden fazla değişik versiyonu vardır ve oyunda ilerleme kaydettikçe bunların kilidini açabilirsiniz. Onların bir tek kullanım amacını öğrenmekle kalmayıp ek olarak öyküsünü (arkaplanını) da öğrenin. Kedinin haiku şiirlerinin yazılması ile ortak yönü ne olabilir ki? Babil işgalcileri niçin oradan hediyelik eşya satın alıyor? Oyunda mevcut olan 500’den fazla eşyanın açıklamalarında daha da acayip soruların yanıtlarını bulacaksınız. Ve hepsi gerçekçi 3D grafiklerde!

house flipper apk dayı

TECRÜBE KAZANIN

House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları’de ilerleme kaydettikçe seviyeniz yükseliyor ve araçlarınız güncelleniyor. Görevleri (quest’leri) daha süratli bir halde tamamlamak için seviyenizi yükseltin. Sertleştirilmiş deriden eldivenlere haiz olmak varken niçin ellerinizi incitiyorsunuz? Kilidi açılmış olan eşyaları kullanırken ofisinizin iç dekorasyonunu kendi tasarımınıza bakılırsa yapabilirsiniz. Bu şık olabilir fakat gene de… Odanın ortasına kedi tırmalama direği koyulabilir mi? Niçin olmasın? Eninde sonunda bu sizin fikrinizdir! Simülasyon oyunlarını seviyorsanız ve ev tadilatı ve tasarımı oyunlarına bayılıyorsanız House Flipper’e aşık olmuş olursunuz.

house flipper android

🏡 SATIN ALIN, TADİLATINI YAPIN, DEKORE EDİN, SATIN

Yeni eşyaların kilidini açabilirsiniz, nakit para ile ve siparişler esnasında edinilen Flipcoin’lerle devamlı güzel olmasa da değişik evler satın alabilirsiniz. Yeni evinizin tadilatını yapın ve onu ofisinize dönüştürün yada bir emlakçıda görüşmeler yaparak uygun bir satış fiyatı üstünde anlaşın. Bu yerlerin her birisi, emlak sektöründeki kariyerinizin gelişmesi yolunda sizin için bir liman yada ek gelir deposu haline gelebilir.

house flipper apk 2021

🏠 Weekly Update 1.083 is here! 🆕 New items 🆕 New job 🆕 New house Have fun!
download-house-flipper-ev-tasarm-simlasyon-oyunlar.png
İndir House Flipper: Ev tasarımı, Simülasyon oyunları Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder