guncelapk.com / Oyunlar / Yarış / Hill Climb Racing 2 Para Hileli Mod + Apk Güncel 2021**

Hill Climb Racing 2 Para Hileli Mod + Apk Güncel 2021**

download-hill-climb-racing-2.png
 • Güncelleme
 • Versiyon 1.46.1
 • Gereksinimler Android 4.4
 • Jenerasyon Yarış
 • Görüntülemeler 14
 • Google Play
 • Oylar: 13
 • Yorumlar 0
Popülarite 2.09% 2.09%

Ekran Görüntüleri

Hill Climb Racing 2 Sınırsız Para Hileli Mod + Apk Güncel 2021**

Orijinal Hill Climb Racing’in Yaratıcılarından Sınırsız Para Hileli Hill Climb Racing 2 Daha Büyük, Daha İyi ve Çok Daha Eğlenceli!?

hill climb racing 2 apk


Hill Climb Racing 2, düzinelerce parkur, araç ve karakter özelleştirmesi parmaklarınızın ucunda olan çevrimiçi çok oyunculu bir yarış oyunudur.

hill climb racing 2 mod

Özellik Listesi:

 • 20’den Fazla Aracın Kilidini Açın – Arabalardan Kamyonlara, Bisikletlere ve çılgın rotatora!

apk hill climb racing

Kupa yolunda ilerleyin ve seçtiğiniz araçla heyecan verici kupalarda yarışın. Kilidi açmak için 20’den fazla farklı araçla yokuş yukarı çıkın, sizi direğe tırmanan aracı seçin!

 • Araçlarınızı Yükseltin!

hill climb racing apk indir

Hill Climb Racing 1’in popüler yokuş yukarı macera modu da bu devam oyununda geri dönüyor! Bu sonsuz yarış modunda ne kadar uzağa gidebileceğinizi görün.

 • Çevrimiçi Arkadaşlarınızla Takım Kurun ve Yarışın!

Hem avatarınız hem de araç garajınız için çeşitli özelleştirme seçenekleri kazanın ve kilidini açın! Yarışırken havalı görünün ve avatarınızı kendi benzersiz tarzınıza göre ayarlayın! Parmaklarınızın ucunda binlerce kombinasyon var.

 • Klasik Macera Modu

android oyun club hill climb racing 2

Araba yarışından kazanılan jetonlarla yükseltmeler satın alın ve bunları araba yolculuğunuzu geliştirmek için kullanın. 16’dan fazla açılabilir parça arasından seçim yapın, performansınızı artırmak için bu parçaları birleştirin ve toplayın! Sürüş yeteneklerinizi en üst düzeye çıkarmak ve zirveye çıkmak için yükseltmeleri benzersiz şekillerde karıştırın!

 • Arabanızı ve Karakterinizi Kişiselleştirin!

Arkadaşlarınızla çevrimiçi yarışlara katılın. Çok oyunculu bir yarış takımı oluşturun veya katılın ve skor tablosunda ne kadar yükseğe ulaşabileceğinizi görün! zirveye çıkaracak mısın? Her hafta değişen çevrimiçi çok oyunculu lider tabloları ve etkinliklerle, katılabileceğiniz çok sayıda etkinlik var! Ek bir bonus olarak, kilidini açmak için haftalık çok oyunculu bir takım sandığı, bu yüzden hayalinizdeki takımı oluşturmak ve arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamak için bolca teşvik var!

 • Arcade Eğlencesi ve Dublör Hileleri!

hill climb racing 2 mod apk 2021

Dublörler, taklalar ve tekerlemeler yapın ya da çalışırken arabanızı çarpıştırın! Eşsiz fizik tabanlı araba simülasyonumuzla, diğer araba oyunlarının rekabet edemeyeceği cüretkar numaralar yapabilirsin! Dublörler yapmak, performansınızı artırmanıza ve hak ettiğiniz 1. sırayı elde etmenize yardımcı olabilir!

 • Çok Oyunculu Oyunlarda Kazanmak İçin Yarışın!

Kupa modunda diğer 3 çevrimiçi oyuncuya karşı yarışacaksınız. Savaşın ve mümkün olan en kısa sürede bitiş çizgisine kadar yarışın! Kupa modu, çeşitli arazilerde yüzlerce farklı seviye ile çok oyunculu oyunlarda sürmenizi ve yarışmanızı sağlayacak. Manzaralı Hill Climb Countryside’dan uçsuz bucaksız Frostfire Mağaralarına kadar!

hill climb racing 2 hile

Geri bildirimlerinizi her zaman okuduğumuzu ve yarış oyunlarımız için yeni orijinal içerik oluşturmak için çok çalıştığımızı unutmayın: Hill Climb Racing 1 ve 2 için yeni arabalar, bisikletler, kupalar, seviyeler ve özellikler. Bir hata bulursanız veya kaza geçirirseniz. düzeltebilmemiz için bize bildirin. Neleri beğendiğinizi veya beğenmediğinizi ve sürüş oyunlarımızla ilgili sorunlarınızı [email protected] adresine bildirirseniz çok memnun oluruz, lütfen cihazınızın markasını ve modelini ekleyin.

apk mod hill climb racing 2

* New driver skin M.I.L.E.S. and his sports car
* Added option to earn double points in public event sessions by watching a video
* Added one extra daily task reroll per day by watching a video
* Various crash fixes
* Localisation & UI improvements
* Various bug fixes
download-hill-climb-racing-2.png
İndir Hill Climb Racing 2 Para Hileli Mod + Apk Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder