guncelapk.com / Oyunlar / Yarış / Earn to Die 2 v1.4.36 Hileli MOD APK indir Güncel 2021**

Earn to Die 2 v1.4.36 Hileli MOD APK indir Güncel 2021**

download-EarntoDie2.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 1.4.33
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Jenerasyon Yarış
  • Görüntülemeler 44
  • Google Play
  • Oylar: 12
  • Yorumlar 0
Popülarite 6.58% 6.58%

Ekran Görüntüleri

Earn to Die 2 v1.4.36 Hileli MOD APK indir Güncel 2021**

Popüler Yarış oyunlarından biri olan Earn to Die 2 v1.4.36 Hileli MOD APK indir Güncel 2021** ın v1.4.33 versiyonunu v1.4.36 Hileli MOD APK indir Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

earn to die 2 para hileli apk

Birçok şahıs tarafınca takip edilen, sıralama başı Earn to Die oyununda arabanızla bir zombi kıyametine doğru yol alın!


Ülkenin öteki ucunda bir tahliye gemisi bekliyor. Yolunuzda karşınıza çıkacak tek şey, zombiler tarafınca salgın edilmiş şehirler. Hurda bir otomobil ve oldukça azca oranda parayla tanıdık bir durumla karşılaşacaksınız… hayatta kalmak için bir zombi sürüsünün üstüne otomobilinizi sürme!

YEPYENİ HİKAYE MODU
Earn to Die 2, önceki sürümden beş kat daha uzun, yepyeni bir Öykü Modu sunuyor. Oyun, bildiğiniz çöl ortamından ayrılarak zombiler tarafınca kuşatılmış şehirlerin derinliklerine yol alıyor.

ÇOK AŞAMALI SEVİYELER:
Seviyeler artık oldukça aşamalı! Yer altı tünellerinden geçip harap üst geçitlerde yol alın ya da zombilerle dolu epik fabrikaları darmadağın edin. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi sürülerinden kaçmayı başaramayacaksınız. Tek çareniz, onları ezip geçmek!

BİR ZOMBİ BOĞAZLAMA MAKİNESİ OLUŞTURUN
Spor otomobil, itfaiye aracı ve hatta bir dondurma kamyoneti dahil 10 değişik aracın kilidini açın ve modelini yükseltin. Her bir vasıta zırhlı kaporta, tavana monte silahlar, destek roketler ve benzeri bir takım yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin asla şansı olmayacak.

TAHRİP OLABİLEN ARAÇLAR
Araçlar artık tamamen tahrip olabiliyor.. Hayata sımsıkı tutunun bu sebeple, oldukça dikkatli olmazsanız aracınız paramparça olacak.

DAHA FAZLA ZOMBİ. DAHA FAZLA TAHRİBAT. DAHA FAZLA KARGAŞA.
Ne için bekliyorsunuz? Kurtarma gemisi sonsuza kadar sizi beklemeyecek! Kendinizi yırtıcı bir sürüşe hazırlayın. Hakkaten, zombi dolu fabrikaları darmadağın etmek gibisi yok!

earn to die 2 full apk indir,
earn to die 2 mod apk

download-EarntoDie2.png
İndir Earn to Die 2 v1.4.36 Hileli MOD APK indir Güncel 2021**

Comments are closed.