guncelapk.com / Oyunlar / Yarış / Drag Battle 2: Race Wars Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

Drag Battle 2: Race Wars Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

download-Drag Battle 2: Race Wars.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 0.98.08
  • Gereksinimler Android 7.0
  • Jenerasyon Yarış
  • Görüntülemeler 8
  • Google Play
  • Oylar: 4
  • Yorumlar 0
Popülarite 1.13% 1.13%

Ekran Görüntüleri

Drag Battle 2: Race Wars Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

Popüler Yarış oyunlarından kabul edilen Drag Battle 2: Race Wars Para Hileli MOD APK Güncel 2021** ın v0.98.08 versiyonunu Para Hileli MOD APK Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

drag battle 2 race wars full apk indir

Çocuk otomobilleri oynamayı seviyorsanız, bu oyun size gerçek hızı öğretecek! Drag Battle 2: Race Wars’da spor otomobilinizin ne olacağına yalnızca siz karar verirsiniz. Motor tipi, süper şarj cihazları ve yarış parçaları mevzusunda artık engelleme yok. Yakıt kısıtlaması yok. Senin garajın, senin kuralların, senin asi yarışların!
Çeşitli Seçenekler
Devasa otomobil koleksiyonundan herhangi bir modeli seçin ve gerçek bir yarış canavarı yaratın. İster eski bir klasik, ister çağıl bir hiper otomobil. Garajınızı doldurun.
Kaputun Altında
Bir akortçu ve gelişmiş sürükleme teknisyeni olarak kabiliyetinizi keşfedin. Başarıya ulaşmış bir yarış için kesinlikle her şey otomobilde ayarlanabilir. Lastik basıncı ve süspansiyon yüksekliğinden NO2 enjeksiyonuna, sürüş tipi ve şanzımana kadar. Oyundaki değişimi derhal hissedeceksiniz.
Pompalama Sistemi
Bir sürükleme savaşını kazandığınızda, para, güçlendiriciler ve parça kartları içerebilecek bir kutu alırsınız. Bahsi yükseltmeye devam edin: parça seviyelerinizi yükseltin ve destansı ödüller almak için liginizi yükseltin.
Hız ve Afterburner
Rakibinizi geride tutmak için turbo modunu açmayı ihmal etmeyin. Yedekleri maksimuma kadar kullanın. Sonuçta bu drift değil ve oyunda haiz olduğunuz tek şey 1/4 mil mesafe ve nitro düğmesi!
Epik Kişisel Ayarlar
Güzel şeyleri bilenler için, otomobilinizi benzersiz ve benzersiz hale getirmenizi sağlayacak ustalaşmış ayar ve birçok yoldam öğesi hazırladık. Renklendirme için birçok seçenek, gerçekçi fizik ve grafik seviyesi oyunda sıkılmanıza izin vermeyecek. Pistin asfaltını yansıtan parlaklık yada göz ürkütücü bir spor otomobil görünümü için mat boya – yalnız siz karar verin.
Gerçek Zamanlı Sokak Yarışı
Tamamen parasız sürükle simülatörümüzde dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla çevrimiçi olarak yarışın. Gezegendeki en iyi yarışçıların ve mekanikçilerin şöhret salonuna adınızı girin. Spor otomobilinizi podyuma çıkarın. Yarıştan sonrasında rakibin otomobilini ve onu iyi mi pompaladığını görebilirsiniz. O süre kendi aracınızı daha iyi ve daha süratli yapın ve arabaların harbinde çevrimiçi yarışı kazanın.
Yeni Modlar ve Parçalar
Çeşitli düzenlemeler, her türlü oyun aktiviteleri, simülasyon parkurları ve görevler ile büyüleyici çevrimiçi şampiyonalar sizi drag yarışları evrenine sürükleyecek.
Klan Özellikleri ve Çevrimiçi Tuning Kulübü
Klanlara katılın, öteki oyuncuların otomobillerine bakın, yedek parça, benzersiz kartlar talep edin ve askıya alma yada şanzımanınızı en iyi iyi mi ayarlayacağınız hakkında söyleşi edin. Kendine güveniyor musun? Sonrasında kendi kanun kaçağı klanınızı yaratın.
Devamlı İyileştirmeler
Oyunu her gün geliştiriyoruz. Neyi daha iyi yapacağınız yada hangi parçaları tanıtacağınız mevzusunda herhangi bir öneriniz var ise yada canavar kamyon yada drift modu istiyorsanız, lütfen bizlere bildirin.

Sokak yarışlarında yasak hız adrenalini mi ısıtıyor? Asfalt lastiğin yanmasından erir mi? Bu yüzden en iyi otomobilinizi alın ve meydan okumayı kazanın. Bu tür otomobil simülatör oyunlarını hemen hemen görmediğinizi güvenle söylüyoruz. Çarpıcı gerçekçi grafikler ve yeni deneyimler sizi bekliyor. Dünyada birçok drag yarışı oyunu var fakat bunlardan yalnız biri Drag Battle.

drag battle 2 race wars apk indir,
drag battle 2 race wars hileli apk

download-Drag Battle 2: Race Wars.png
İndir Drag Battle 2: Race Wars Para Hileli MOD APK Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder