guncelapk.com / Oyunlar / Yarış / Dirt Trackin Sprint Cars Full APK indir Güncel 2021**

Dirt Trackin Sprint Cars Full APK indir Güncel 2021**

download-Dirt Trackin Sprint Cars.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 4.0.6
  • Gereksinimler Android 5.0
  • Jenerasyon Yarış
  • Görüntülemeler 30
  • Google Play
  • Oylar: 8
  • Yorumlar 0
Popülarite 4.54% 4.54%

Ekran Görüntüleri

Dirt Trackin Sprint Cars Full APK indir Güncel 2021**

Popüler Yarış oyunlarından biri olan Dirt Trackin Sprint Cars Full APK indir Güncel 2021** ın v4.0.6 versiyonunu Full APK indir Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

dirt trackin sprint cars apk oyun indir club

Dirt Trackin’ yaratıcılarından en iyi Dirt yarış Sprint Car oyununun tadını çıkaran 1.000.000’den fazla oyuncuya katılın! 410 Kanatlı, Kanatsız, Büyük Blok Modifiyeli ve Cüce otomobillerle, her seviyedeki toprak yarışı rekabetini bulacağınızdan güvenilir olabilirsiniz.


Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz 13 yarış pisti ihtiva eder. 10 imgesel oval parkur ve 3 gerçek toprak parkur – Atomic Speedway, Fairbury Speedway ve Brownstown Speedway!

4 yarış sınıfının tamamında Gerçek Dünya Sürücüleri ve arkadaşlarınızı çamurda görmek için 3000’den fazla günlük yarışla son aşama rekabetçi bir Oldukca Oyunculu mod. Hot Laps’ta ergonomik yapın, Tek Oyuncu modunda AI’ya karşı yarışın yada yeterince yürekli olanlar için, sizi kupa kazanmak için ülkenin dört bir yanına ve Avustralya’ya götürmüş olan yorucu kariyer moduna atlayın.

Öteki özellikler şunları ihtiva eder:
– Özelleştirmeler: Tüm arabalarınızı adrenalinle dolu ruhunuza en uygun şekilde özelleştirerek gerçekte kim olduğunuzu gösterin.
– Dikkat: Tek Oyunculu yada Kariyer modunda, sizin yada öteki bir AI sürücüsünün başı belaya girdiğinde Sarı bayrak çağırın.
– Günün saati: Yarış için gündüz, alacakaranlık yada gece arasından seçim yapın.
– Kirlenme zamanı: Otomobiliniz bir tek balçık sıçramakla kalmayacak ve yırtmaç kullanmanız gerekecek, hem de yarışırken otomobiliniz da tıpkı gerçek bir arabanın pistte yapacağı benzer biçimde kirlenecektir.
– Önder Tabloları: Yarış sonuçlarınız küresel ve aylık skor tablolarında sıralanır.
– Full Race Weekend: A-Main’de büyük bir finalle 9 kişilik bir Heat Race’in peşinden Vakit denemesi esnasında olabildiğince süratli gidin!
– Vakit denemelerinden süregelen tam özellikli çevrimiçi 120 kişilik yarış etkinlikleri, peşinden Heats ve C/B ve A Mains!

Sonraki güncellemelerde daha çok sürücü, vasıta kurulumu ve hasar modeli geliyor.

dirt trackin sprint cars hileli,
dirt trackin sprint cars mod apk

download-Dirt Trackin Sprint Cars.png
İndir Dirt Trackin Sprint Cars Full APK indir Güncel 2021**

Comments are closed.