guncelapk.com / Oyunlar / Aksiyon / Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG Full Hileli APK Güncel 2021**

Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG Full Hileli APK Güncel 2021**

download-Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 1.3.1-rc406
  • Gereksinimler Android 4.4
  • Jenerasyon Aksiyon
  • Görüntülemeler 14
  • Google Play
  • Oylar: 6
  • Yorumlar 0
Popülarite 2.09% 2.09%

Ekran Görüntüleri

Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG Full Hileli APK Güncel 2021**

Popüler Aksiyon oyunlarından kabul edilen Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG Full Hileli APK Güncel 2021** ın v1.3.1-rc406 versiyonunu Full Hileli APK Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

cyberika action adventure cyberpunk rpg 1.3.1-rc406

Cyberika, bir siberpunk evreninde geçen derin bir hikayesi olan bir aksiyon-macera MMORPG’sidir. Yakın gelecekte Bradbury Complex adlı bir şehri keşfetmeye hazır mısınız?


Sakinleriyle tanışın, mühim görevleri tamamlayın, karanlık arka sokaklarda deli serserilerle savaşın ve spor arabanızda neon ışıklı sokaklarda yarışın. Kim bilir, bir ihtimal eve dönerken başka bir vücut implantı takmak ya da birazcık ramen almak için kent merkezinde durursunuz?

[ ŞİMDİ SİBERPUNK ]
Kent çelişkilerle dolu, sokaklar yoksulluk ve geleceğin teknolojisiyle yan yana dolup taşıyor. Para ve silahlar burada bir çok problemi çözüyor. Polis kuvvetsiz. En uygun olanın hayatta kalması tek yasadır. Şehrin eteklerinde mütevazı bir apartman dairesinde yolculuğunuza başlarken coşku verici bir serüven sizi bekliyor. Zaman içinde modaya uygun giysiler, en iyi silahlar satın alabilecek, akla gelebilecek en süratli otomobile haiz olabilecek ve Downtown’daki bir çatı katına taşınabileceksiniz.

[ EN İYİ OLMAK. BENZERSİZ OLMAK ]
Bu siberpunk dünyasında zayıflığa yer yok. Hız, güç yada hack becerilerinden yoksunsanız, gidin ve vücudunuzu geliştirin. Bradbury Kompleksi’nde Get-The-Augmentation dediğimiz şey budur. Şehirdeki en iyi kiralık tabanca olmak için silahınızı, becerilerinizi ve bedeninizi yükseltin. Kalabalığın içinde daima öne çıktığınızdan güvenilir olmak için otomobilinizi, ceketinizi yada silahınızı özelleştirin.

[ HEART OF THE CITY ]
Hareketin ve gece yaşamının merkezinde olmak için Downtown’a gidin. Burada daima hizmetinizde olan mağazalar, kafeler, kumarhaneler ve gece kulüplerinin yanı sıra fazlaca sayıda başka oyuncu bulacaksınız.

[HİKAYEDE KENDİNİZİ ETKİLEYİN]
Şehrin mahalleleri birbirine asla benzemiyor ve her biri değişik bir çete tarafınca denetim ediliyor. Sürükleyici hikayemiz sizi Bradbury Kompleksi’nin her köşesine götürecek. Gizli saklı bir laboratuvarı soyma planları yapmak için başka bir bilgisayar korsanına uğramaya hazır mısınız? Favori bir otomobil tamircisi için nadir görülen bir spor arabayı çalmaya ne dersiniz?

[ GELİŞMİŞ SAVAŞ SİSTEMİ ]
Yarasalar ve tabancalardan lazer kılıçlara ve enerji tüfeklerine kadar kullanabileceğiniz bir takım tabanca var. Harpte size insanüstü kabiliyetler kazandırabilecek siber implantları ihmal etmeyin. Günlük sokak serserilerinizden ve siber tazılarınızdan askeri robotlara, siber ninjalara ve patronlara kadar değişik rakipleri yenmek için kendi taktiklerinizi bulun.

[ HIZ ÖZGÜRLÜKTİR ]
Mükemmel otomobiliniz, şehrin mahallelerinde dolaşmanın uygun bir yolundan daha fazlasıdır. Seçimi ve ruhu var. Rotanız mevzusunda otomatik pilota güvenebilirsiniz, sadece kimi zaman zamanında bir yere varmak yada yüksek süratli bir kovalamacadan kaçmak için direksiyonu elinize almak daha iyidir.

[ EVİNİZİ YÜKSELTİN ]
Rahatlayabileceğiniz, duş alabileceğiniz ve The Slurp Shop’tan en sevdiğiniz erişteleri sipariş edebileceğiniz bir yer var. Silahlarınızı ve ekipmanlarınızı onarım edebileceğiniz yada yeni implantlar takabileceğiniz bir yer. Güvende olduğunuz bir yer. Senin apartmanın. Oldukca fazla görünmeyebilir, sadece işlevseldir ve ağa ve sanal gerçekliğe giden bir bağlantınız vardır. Ve er ya da geç, kelimenin tam anlamıyla dünyada yükseleceksin.

[ SES DALGALARINDA ]
Cyberika’da her dakika, her maceraya retrowave ve synthwave, Magic Sword ve Power Glove’ın önde gelen temsilcileri birlikte rol alıyor.

[ DAHA FAZLA İSTEMEK? ]
Co-op baskınları ve klan savaşları da dahil olmak suretiyle fazlaca oyunculu modda fazlaca yakında mühim etkinlikler geliyor. Ek olarak, savaşın daha da şiddetli olacağı siber uzaya da erişebilirsiniz. Dikkatli olun yoksa siber hapishaneye düşebilirsiniz (ve kaçmak planlanması yapmaktan daha kolaydır).

cyberika action adventure cyberpunk rpg apk indir,
cyberika action adventure cyberpunk rpg android club

download-Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG.png
İndir Cyberika: Action Adventure Cyberpunk RPG Full Hileli APK Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder