guncelapk.com / Oyunlar / Yarış / Crash Drive 3 Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

Crash Drive 3 Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

download-Crash Drive 3.png
  • Güncelleme
  • Versiyon 68
  • Gereksinimler Android 5.0
  • Jenerasyon Yarış
  • Görüntülemeler 13
  • Google Play
  • Oylar: 4
  • Yorumlar 0
Popülarite 1.93% 1.93%

Ekran Görüntüleri

Crash Drive 3 Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

Popüler Yarış oyunlarından önde gelen Crash Drive 3 Para Hileli MOD + APK Güncel 2021** ın v68 versiyonunu Para Hileli MOD + APK Güncel 2021** olarak sizlere sunuyoruz.

crash drive 3 mod apk

Aşırı keyifli crossplay destekleyen multiplayer sunucuları ile!
Canavar kamyon, tank ve daha çok mükemmel otomobilleri devasa açık dünyada sür. Düzey atla, vaka oyna, nakit kazan, yeni arabaların kilidini aç ve gizemleri keşfet… Crash Drive geri döndü bebek!


REKABETÇI OLAYLAR
Devasa sahil topunu yok et, aynasızlar olarak hırsızları yakala ya da kralın tacını yürüt, bunlar oyunun keyifli 10 etkinliğinden bir tek birkaçı.

Rastgele rekabetçi etkinliklerde ergonomik yapın, rakiplerinizi yenerek en oldukca parayı kazanın ve yeni mükemmel araçlar ile özelleştirilebilirler alın.

DELI ARAÇ SEVIYELENDIRME
Nitro desteği kullanarak aracının nitro kapasitesini artır, en üst hızda sürerek arabanın en üst hızını artır, jeton düştü?

Arabanın istatistiğini ’Makslamak’ yeni otomobil ve modifiye almanı elde eden oyuncu seviyeni artırır.

50’den fazla araçları topla ve şık antenler, nitrolar ve oyun adınızı içeren benzersiz plakaları satın al.

Maksimum oyuncu seviyesine ulaşınca prestij yap ve kimin Crash Drive 3 patronu bulunduğunu göster! Altın kaplama otomobil, millet?

AÇIK DÜNYA KEŞFI
Aydan dünyaya kadar! Uçsuz bucaksız açık dünyada özgürce vasıta sür. Aya roketle uç, kralın kalesini yönet, kanyonların arasındaki yırtıcı batı salonlarına git yada kutuplarda buz üstünde drift at. Dondurucu soğuktan sıkıldın mı? Tropiklere doğru rahatlatıcı bir feribot turuna ne dersin? Her ortam özeldir ve gizli saklı alanlar, toplanabilirler ve hususi paskalya yumurtaları ile doludur. Bu dünyayı keşfetmeyi bitirebileceğini mi düşündün?

TANK SAVAŞLARINDA BIR PATLAMA YAŞA!
Rakiplerinizi hava arenasından çarpıp patlatarak yerin altına sokun ve harp alanını domine edin.
Her biri benzersiz oyun seçimi olan tankları satın almak için kazanın. Coşku verici tank savaşı modunda oldukca eğleneceksin!

ARKADAŞLARINLA ISTEDIĞIN PLATFORMDA OYNA!
Hangi platformda oynarsan oyna, çapraz-platform desteğiyle devamlı arkadaşlarınla oynayabilirsin. Bağlantın gitse bile sen farkına varmadan tamamen tek başına oynayabilceğin tek kişilik moda bağlanırsın. İnternet bağlantısı asla bir sorun değil!

crash drive 3 mod apk,
crash drive 3 apk indir

download-Crash Drive 3.png
İndir Crash Drive 3 Para Hileli MOD + APK Güncel 2021**

Bir Yorum Gönder